| Sign In | Join Free | My futurenowinc.com |
|
Brand Name : Ubaro Smart Switch
Model Number : 228 Zigbee Smart Switch&Socket
MOQ : 1PCS
Price : Price Negotiable
Delivery Time : 3-5days
Panel Size : 228*86mm
Working Temperature : -20~55℃
Rated Frequency : 50-60Hz
Housing Material : Tempered Glass
Currentrating : 10A/16A
Mounting Hole Spacing : 60mm
Brand : UBARO
Export Exclusive : Yes
| Protection Function | Overload Protection |
| Zigbee Standard | Zigbee802.15.4 |
| Rated Current | 10A |
| Current Rating | 10A/16A |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Rated Power | 300W |
| Product Certification | CE |
| Warranty | 1 Year |
| Housing Material | Tempered Glass |
| Working Temperature | -20~55℃ |
|
|
UBARO Tuya Zigbee 2 Gang Smart Light Switch + 2 EU Standard Outlets with USB-C Fast Charging Images |